UDSTILLINGSRESULTATER - Celeste


DATO                   STED                     DOMMER                                            RESULTAT          

16.06.2018.         Horsens.                Bette Lind, DK.                                     HP
13.05.2018          Hvidovre                Eric Reijers, CZ                                    HP
12.05.2018          Hvidovre                Veikko Saarela, F                                 HP       NOM
22.04.2018          Malmø                   Hannah Jensen, S                                HP

03.03.2018          Albertslund            Minna Krogh, DK                                  HP       NOM



SUPRIME CHAMPION

11.02.2018           Ejby                       Staphani Henry, F                                 CACS
28.02.2018           Køge                      Dorthe Kaae, DK                                   CACS    NOM
09.04.2017           Malmø                    Zvedan Memedov, S                              CACS
08.04.2017           Malmø                    Yan Roca-Folch, F                                 CACS
05.03.2017           Vallensbæk             Elena Zagorskaya, RU                            CACS    NOM
04.03.2017           Vallensbæk             Waltraut Sattler, D                                 CACS
18.02.2017            Køge                      Thea Fricovec, Schweiz                          CACS   NOM
04.12.2016            Herlev                    Zvezdan Memedov, S                             CACS   NOM
20.11.2016            Vorbasse                Alexey Struknin, N                                 CACS
06.11.2016            Strøby                   Satu Hamalainen, FI                               CACS   NOM
05.11.2016            Strøby                   Tellervo Kass  FI                                    CACS    NOM



GRAND INERNATIONAL CHAMPION

23.10.2016          Kolding                   Gerado Fraga y Guzman, ES                  CAGCIB
25.09.2016          Køge                      Britta Busse, D                                     CAGCIB   NOM   BIV
08.05.2016          Hvidovre                 Hannah Jensen, S                                CAGCIB
23.04.2016          Malmø                    Åsa Cambrad, S                                   CAGCIB
10.04.2016          Hedensted              Stéphae Henry, FR                               CAGCIB   NOM    BIS
09.04.2016          Hedensted              Yan Roca Folch, FR                              CAGCIB
20.03.2016          Grindsted                Hanne Sofie Snerum, DK                      CAGCIB
19.03.2016          Grindsted                Dieter Filler, Østrig                              CAGCIB



INTERNATIONAL CHAMPION

06.03.2016          Virum                      Boris Lupan, RU                                  CACIB  NOM
05.03.2016          Virum                      Aase Nissen, DK                                 CACIB  NOM
27.02.2016          Kristianstad              Zvezdan Memedov,S                           CACIB  NOM



DANSK Champion

07.02.2016           Sorø                       Michael Edstrøm, S                              CAC

24.01.2016           Køge                       Eivor Anderson, S                               CAC   NOM

23.01.2016           Køge                       Jørgen Billing, DK                               CAC


** JUNIOR VINDER **

01.11.2015           Ølstykke                  Alessandro Ghibaudo, IT                      EX 1  NOM  BIS ungdyr 7-10
31.10.2015           Ølstykke                  Staphane Henry, FR                            EX 1  NOM  BIS ungdyr 7-10
24.10.2015           Malmø                    Ad de Bruijn, NL                                  EX 1  NOM     WORLD SHOW 2015
04.10.2015           Grevesmulen           Robert Lubrano,FR                               
EX 1 NOM  BIS ungdyr 7-10
03.10.2015           Grevesmulen           Nathalie Smits-Peelen, NL                     EX 1 NOM  BIS ungdyr 7-10
27.09.2015           Køge                      Helene Lis, Sverige                               EX 1  NOM  BIS ungdyr 7-10
05.09.2015           Ribe                       
Nathalie Smits-Peelen, NL                     EX 1  NOM        
09.08.2015           Dragør                    Alfred Wittich, CH                                EX 1  NOM  BIS Kitten 4-7
08.08.2015           Dragør                    Aase Nissen, Danmark                          EX 1
11.07.2015           Brejning                  Steohe Bruin, Holland                           EX 1  NOM  BIS  Kitten 4-7
04.07.2015           Herning                   Inge Nord, Danmark                            EX 1  NOM

 
BIS 7-10 month i Grevesmuhlen in Germany - and she become JUNIOR VINDER
Klik her for at få dit eget GoMINIsite